Meksika Biberi

Aralık 9, 2016 11:13 am Gönderen Yorum Bırakınız

MRO servislerinin üçüncü parti yöneticisini diğeriyle karşılaştırmak isteyeceksiniz. Bu, birlikte çalışacağınız kişileri belirlemenizi kolaylaştıracaktır. Bir tıbbi muayene memuru size kaliteli hizmetler veya yeterli hizmet sunamazsa, bu sizin için daha fazla çalışmaya neden olacaktır. Bu, bir başkasını seçmeden önce seçeneklerinizi araştırmak için zaman ayırarak basitleştirilebilir.

İlgili resim

Hizmetlere Bak
MRO servislerini karşılaştırırken yapmanız gereken ilk şeylerden biri sunulan hizmetlerin tam boyutuna bakmaktır. Tüm şirketler aynı şeyi sunmaz ve sizin için her şeyi yapmak için iki şirketi işe almak zorunda kalmak istemezsiniz. Bir şirketin her şeye sahip olması daha kolay ve daha ekonomik olacak. Keşfedilecek bazı hizmetler arasında şunlar bulunur:

Danışma
Telefonla dava desteği
Uzman ifadesi
Durum güncellemeleri
Saklama araçları zinciri
Kayıtların son hali
Çevirmen hizmetleri
Elektronik veri yönetimi
Bir yöneticiyi, diğeriyle aynı sayıda hizmet sunmadığı için ortadan kaldırmadan önce, gerçekte ihtiyacınız olan hizmetleri belirleyin. Listeden yalnızca üç veya dört kişiye ihtiyacınız varsa, daha az hizmet sunan yönetici size her şeyi sağlayabilecek kapasiteye sahip olabilir.

Program Uygulaması
Bazı şirketler yalnızca bir program uyguladıktan sonra MRO hizmetlerini sağlayacaktır. Bununla birlikte, programı başlatmaya yardım etmeniz gerekebilir. Yeni bir isiyseniz ya da sadece bir uyuşturucu ve alkol test programı oluşturmak istediğinize karar verdiyseniz, ağır tıbbi bir inceleme görevlisine güvenmeniz gerekebilir. Bu kişi size program standartları boyunca rehberlik edebilir. İkiniz, neye ihtiyaç duyduğunuzu konuşabilirsiniz ve sizin için önemli miktarda iş yapabilirsiniz. Bu sadece zaman kazandırabilir, ancak her şeyi yakaladığınızdan emin olabilirsiniz. Gerçekten yararlanabileceğiniz kaliteli bir programı uygulamaya başlamanıza yardımcı olması için bir başkasının uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Maliyetler
Maliyet MRO servislerini karşılaştırmanın birincil yolu olmamalı olsa da, bakmak isteyeceğiniz bir şey. Kesinlikle gerekli olmaktan fazlasını harcamak istemezsiniz. Bir tıbbi muayene memuruyla konuşun ve ücretlerinin ne olduğunu öğrenin. Düz bir ücret mi? Her hizmet için ücret mi alıyorlar? Bunlar, tüm masrafları ele geçirdiğini belirlemeden önce cevaplamayı isteyeceğiniz sorular. Ancak o zaman, üçüncü taraf bir yönetici olarak bir tıbbi muayene memurunuz olması ve uyuşturucu ve alkol test programınızın çalışması boyunca size yardımcı olması için bütçeye başlamaya başlayabilirsiniz. Genellikle çevrimiçi MRO servislerini karşılaştırabilirsiniz. Bu, herkesin neyi sunduğunu görmenizi sağlayacaktır. Birkaç soru sormak için onlarla tek tek iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Her yönetici için aynı soruları sormaya dikkat edin. Bu elmalarla elmaları karşılaştırmanın daha kolay olmasını sağlayacaktır. Sorularınıza cevap verdikten sonra ve yeterli araştırma yaptıktan sonra, karar vermek için daha iyi silahlanmışsınız demektir.

Kategori:

Yazar admin

Bir Cevap Yazın