LW6090 KULLANIMI

Lw6090 için önerilen en doğru kullanım şekli; günde 1 kapsül şeklindedir. Yani, sabah kahvaltılarından 30 dakika önce 1 Lw6090 kapsül almanız yeterli olacaktır.

Önemli Not: Lütfen, günlük sadece 1 KAPSÜL kullanınız. Bunun dışında kapsül sayısını ya da kullanım düzenini kendinize göre değiştirir iseniz, ciddi anlamda sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Lw6090, sabah kahvaltılarından önce aç karnına 1 bardak su takviyesi ile alınmalıdır. Gün içerisinde ise, 2 ya da 3 litre kadar su tüketmeniz gerekebilir.

Alacağınız Lw6090 kapsülü; gün içerisinde sizi tok tutacak ve ek besin tüketmenizi engelleyecektir.

Ayrıca, Lw6090 sizlere iştah kesme imkanı sunacaktır. Lakin, sağlıklı kilo vermek için hafif ve öğün düzenine uygun bir beslenme tüketimi yapmalısınız.

 

Lw6090 etkisini en üst seviyeye çıkartmak için ne yapmak gereklidir?

Lw6090 kapsüllerinin düzenli kullanmanız, etkisini göstermesi açısından çok önemlidir. Ayrıca Lw6090 daha etkili olabilmesi için; her sabah kahvaltıdan 10 dakika önce ve genellikle de aynı saatte alınması tavsiye edilir.

Lw6090 etkisini maksimuma çıkarmak için 30 dakika normal tempoda yürüyüş, koşu ya da egzersiz yapılması önerilmektedir. Bu bir zorunluluk değildir. Fakat Lw6090 daha etkili olmasına, sizin de sağlıklı yaşamanıza ve daha rahat kilo vermenize yardımcı olur.

Her sabah alınan LW6090 ile öğle ve akşam yemeklerinde de iştah kesilebileceği için, öğünlerde tüketilecek besinlerin özenle seçilmesi gereklidir. Lw6090 enerji veren özelliğine ek olarak vücudun ihtiyaç duyduğu her besin grubundan yiyecek tüketilmesi, metabolizmanın daha hızlı çalışmasını destekleyici ve sağlıklı yaşam için gerekli bir unsurdur.

Lw6090 kullananların kilo kontrolü için haftada bir kere düzenli olarak tartılmaları ve verdikleri kiloları tarihler halinde not almaları önerilir. Böylece Lw6090 etkisini fark edebilir, emeklerinizin karşılığını aldığınızı görebilir ve Lw6090 kilo vermenin sandığınızdan çok daha kolay bir süreç olduğunu anlayabilirsiniz.

Lw6090 Termojenik Yağ Yakıcı’nın sağlıklı zayıflamadaki etkisinin yanı sıra inceltici ve sıkılaştırıcı etkisi de vardır. Lw6090, piyasadaki en etkili bitkisel inceltici ve sıkılaştırıcı jel olan X-Tra Gel ile birlikte kullanılması; özellikle de bölgesel incelmede faydalı olup, en kısa sürede fark edilir sonuçlara ulaşmanızı sağlayacaktır.