LW6090 İÇERİĞİ

Garoka Extresi:
Garcinia Atroviridis’in meyvalarındaki Hidroksisitrik asit(HCA) yağ sentezinden sorumlu ATP Sitrat Liyaz enziminin baskılayıcısıdır. Bu özelliği sebebiyle dünya genelinde kilo vermek isteyenler ve vücut geliştiriciler arasında geniş bir kullanımı vardır.

L- Carnitine:
L- Carnitine, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevrilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir.
L-Carnitine vücutta oynadığı rol dolayısıyla vitaminlere benzetilse de vücudumuzda da düşük miktarda üretilebildiği için vitaminler sınıfında yer almamaktadır.
L-Carnitine’in başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Aynı bir forklift gibi yağları kaldırır ve vücudumuzun yağları yaktığı mitokondri adlı yerlere bırakır. Enerji sağlanması ve kullanımındaki diğer rolleri ile maksimum enerji ve maksimum sağlık için gereklidir

Yeşil Çay:
Yeşil çay HDL (iyi kolesterol) seviyesini yükseltirken, LDL (kötü kolesterol) seviyesini düşürerek kolesterol dengesinin kurulmasına yardımcı olur. İçerdiği polifenoller (EGCg) sayesinde, yağların vücutta depolanmadan atılmasına ve kilo vermenize yardım eder.
Yeşil çay bağırsaklardaki arzu edilen (faydalı) bakterilerin seviyesinin yükseltilmesine ve sindirim sistemine yardımcı olabilir.

Glycyrhiza Glabra ( Meyan Kökü ):
Meyan kökü metabolizma hızlandıran bir bitkidir. Vücuda fazladan kalori yaktırır ve kilo verme zayıflama diyetlerinde içecek olarak kullanılabilir. Krom Pikolinat
Ayrıca Termojenik Karışım, Proprietary Blend (Özel Karışım ) ve Silika, Magnezyum Stearat ( İyot ) İçerir.